Życzenia małe i duże

40-te urodziny są z pewnością niebanalnym wydarzeniem. Jest to pewien – umowny oczywiście – rodzaj przejścia z “młodzieńczego”, do bardziej dojrzałego życia. 40-te urodziny jak każde urodziny to przecież wielki dzień dla każdego solenizanta. Życzenia urodzinowe na 40 musimy ułożyć w taki sposób aby nie zasmucić solenizanta,niektórzy mają syndrom tzw.wieku średniego. Częstokroć 40 urodziny kojarzą się z końcem hulaszczego,młodzieńczego sposobu życia.

Wierszyki na 40 urodziny z pewnością sprawiają wielką radość dla osoby będącej nimi obdarowaną.40-te Urodziny to radosne święto, więc i życzenia na 40 urodziny ofiarowane drugiej osobie jak najwięcej powinny zawierać radosnych elementów, które będą niczym uwieńczenie kolejnego roku spędzonego przez daną osobę na tym pięknym świecie. Powinniśmy zatem nawzajem się prześcigać w wymyślaniu coraz to śmieszniejszych wierszyków na 40-te urodziny, żeby radość jubilata była tym lepsza.

Na wszystkie możliwe okazje Polacy ślą sobie nawzajem życzenia.Oczywiście także na 40 urodziny życzenia bowiem stanowią dla nas jakąś dobrą, małą cząstkę własnego pozytywnego myślenia o drugiej osobie, cząstkę którą na różne okazje chcemy się podzielić. Dlatego właśnie w naszej kulturze tak powszechnym jest na każdą możliwą okazję składać sobie jak najlepsze życzenia na 40 urodziny.

Będąc jubilatem z reguły lubimy być zaskakiwani, jeśli chodzi o życzenia urodzinowe 40 lub wierszyki urodzinowe 40 którymi jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Niektóre z nich nas śmieszą, inne wzruszają, co jest ich niewątpliwą zaletą. Dlatego właśnie tak często korzystamy z wierszyków i ślemy życzenia

Życzenia urodzinowe na 40 lat częstokroć stanowią dla nas nie lada wyzwanie. Problemem nie są osoby, które znamy jak przysłowiową “własną kieszeń” i o których marzeniach i potrzebach wiemy niemalże wszystko. Problemem są osoby znajome, które nie są z nami tak bardzo blisko jak najlepsi przyjaciele, czy też rodzina. Wtedy można wymyślić, albo znaleźć w internecie wierszowane życzenia na 40 urodziny, bądź też życzenia na inną okazję.

This entry was posted in led industrial and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.